Reactualizat la:

Programul turului Ligii a II-a de fotbal, ediţia 2007-2008

REŞIŢA – Iată programul turului Ligii a II-a de fotbal.

Rectifica

Etapa I 25 august

CF Liberty Salonta – FC Argeş

Mureşul Deva – FC Bihor

CFR Timişoara – Minerul Lupeni

FC Târgovişte – Jiul Petroşani

FC Caracal – Poli II Timişoara

Arieşul Turda – Unirea Alba Iulia

CSM Râmnicu Vâlcea – Corvinul Hunedoara

FCM Reşiţa – IS Câmpia Turzii

FC Drobeta Tr. Severin – Gaz Metan Mediaş

 

Etapa a II-a 1 septembrie

Minerul Lupeni – Mureşul Deva

FC Bihor – CF Liberty

FC Argeş – FC Drobeta

Jiul – FC Caracal

Poli II Timişoara – CFR Timişoara

Unirea Alba Iulia – FC Târgovişte

Corvinul – Arieşul Turda

IS Câmpia Turzii – CSM Râmnicu Vâlcea

Gaz Metan Mediaş – FCM Reşiţa

 

Etapa a III-a 8 septembrie

FC Drobeta – FC Bihor

FCM Reşiţa – FC Argeş

CSM Râmnicu Vâlcea – Gaz Metan

FC Caracal – Unirea Alba Iulia

FC Târgovişte – Arieşul Turda

CFR Timişoara – Jiul

Mureşul Deva – Poli II Timişoara

CF Liberty – Minerul Lupeni

IS Câmpia Turzii – Corvinul

 

Etapa a IV-a 15 septembrie

Arieşul Turda – FC Caracal

Gaz Metan – IS Câmpia Turzii

Corvinul – FC Târgovişte

Unirea Alba Iulia – CFR Timişoara

Poli II Timişoara – CF Liberty

Jiul – Mureşul Deva

Minerul Lupeni – FC Drobeta

FC Bihor – FCM Reşiţa

FC Argeş – CSM Râmnicu Vâlcea

 

Etapa V-a 22 septembrie

FC Drobeta – Poli II Timişoara

FCM Reşiţa – Minerul Lupeni

CSM Râmnicu Vâlcea – FC Bihor

FC Caracal – FC Târgovişte

CFR Timişoara – Arieşul Turda

Mureşul Deva – Unirea Alba Iulia

CF Liberty – Jiul

Gaz Metan – Corvinul

IS Câmpia Turzii – FC Argeş

 

Etapa a VI-a 29 septembrie

Arieşul Turda – Mureşul Deva

FC Târgovişte – CFR Timişoara

Corvinul – FC Caracal

Unirea Alba Iulia – CF Liberty

Poli II Timişoara – FCM Reşiţa

Jiul – FC Drobeta

Minerul Lupeni – CSM Râmnicu Vâlcea

FC Bihor – IS Câmpia Turzii

FC Argeş – Gaz Metan

 

Etapa a VII-a 3 octombrie

FC Drobeta – Unirea Alba Iulia

FCM Reşiţa – Jiul

CSM Râmnicu Vâlcea – Poli II Timişoara

CFR Timişoara – FC Caracal

Mureşul Deva – FC Târgovişte

CF Liberty – Arieşul Turda

Gaz Metan – FC Bihor

IS Câmpia Turzii – Minerul Lupeni

FC Argeş – Corvinul Hunedoara

 

Etapa a VIII-a 6 octombrie

Arieşul Turda – FC Drobeta

FC Caracal – Mureşul Deva

FC Târgovişte – CF Liberty

Corvinul – CFR Timişoara

Unirea Alba Iulia – FCM Reşiţa

Poli II Timişoara – IS Câmpia Turzii

Jiul – CSM Râmnicu Vâlcea

Minerul Lupeni – Gaz Metan

FC Bihor – FC Argeş

 

Etapa a IX-a 13 octombrie

FC Drobeta – FC Târgovişte

FCM Reşiţa – Arieşul Turda

CSM Râmnicu Vâlcea – Unirea Alba Iulia

Mureşul Deva – CFR Timişoara

CF Liberty – FC Caracal

Gaz Metan – Poli II Timişoara

IS Câmpia Turzii – Jiul

FC Bihor – Corvinul

FC Argeş – Minerul Lupeni

 

Etapa a X-a 20 octombrie

Arieşul Turda – CSM Râmnicu Vâlcea

FC Caracal – FC Drobeta

FC Târgovişte – FCM Reşiţa

CFR Timişoara – CF Liberty

Corvinul – Mureşul Deva

Unirea Alba Iulia – IS Câmpia Turzii

Poli II Timişoara – FC Argeş

Jiul – Gaz Metan

Minerul Lupeni – FC Bihor

 

Etapa a XI-a 24 octombrie

FC Drobeta – CFR Timişoara

FCM Reşiţa – FC Caracal

CSM Râmnicu Vâlcea – FC Târgovişte

CF Liberty – Mureşul Deva

Gaz Metan – Unirea Alba Iulia

IS Câmpia Turzii – Arieşul Turda

Minerul Lupeni – Corvinul

FC Bihor – Poli II Timişoara

FC Argeş – Jiul

 

Etapa a XII-a 27 octombrie

Arieşul Turda – Gaz Metan

FC Caracal – CSM Râmnicu Vâlcea

FC Târgovişte – IS Câmpia Turzii

CFR Timişoara – FCM Reşiţa

Mureşul Deva – FC Drobeta

Corvinul – CF Liberty

Unirea Alba Iulia – FC Argeş

Poli II Timişoara – Minerul Lupeni

Jiul – FC Bihor

 

Etapa a XIII-a 3 noiembrie

FC Drobeta – CF Liberty

FCM Reşiţa – Mureşul Deva

CSM Râmnicu Vâlcea – CFR Timişoara

Gaz Metan – FC Târgovişte

IS Câmpia Turzii – FC Caracal

Poli II Timişoara – Corvinul

Minerul Lupeni – Jiul

FC Bihor – Unirea Alba Iulia

FC Argeş – Arieşul Turda

 

Etapa a XIV-a 10 noiembrie

FC Drobeta – Corvinul

Arieşul Turda – FC Bihor

FC Caracal – Gaz Metan

FC Târgovişte – FC Argeş

CFR Timişoara – IS Câmpia Turzii

Mureşul Deva – FCM Râmnicu Vâlcea

CF Liberty – FCM Reşiţa

Unirea Alba Iulia – Minerul Lupeni

Jiul – Poli II Timişoara

 

Etapa a XV-a 17 noiembrie

FCM Reşiţa – FC Drobeta

CSM Râmnicu Vâlcea – CF Liberty

Gaz Metan – CFR Timişoara

IS Câmpia Turzii – Mureşul Deva

Corvinul – Jiul

Poli II Timişoara – Unirea Alba Iulia

Minerul Lupeni – Arieşul Turda

FC Bihor – FC Târgovişte

FC Argeş – FC Caracal

 

Etapa a XVI-a 24 noiembrie

FC Drobeta – CSM Râmnicu Vâlcea

FCM Reşiţa – Corvinul

Arieşul Turda – Poli II Timişoara

FC Caracal – FC Bihor

FC Târgovişte – Minerul Lupeni

CFR Timişoara – FC Argeş

Mureşul Deva – Gaz Metan

CF Liberty – IS Câmpia Turzii

Unirea Alba Iulia – Jiul

 

Etapa a XVII-a 1 decembrie

CSM Râmnicu Vâlcea – FCM Reşiţa

Gaz Metan – CF Liberty

IS Câmpia Turzii – FC Drobeta

Corvinul – Unirea Alba Iulia

Poli II Timişoara – FC Târgovişte
Jiul – Arieşul Turda

Minerul Lupeni – FC Caracal

FC Bihor – CFR Timişoara

FC Argeş – Mureşul Deva



Comentarii 0

Vă mulțumim pentru comentariul dumneavoastra. - comentariul va fi verificat de catre un editor si numai in cazul aprobarii va aparea pe site.

 
1000
/1000 caractere ramase
Mai multe stiri din categoria CAON Sport local
S-a încheiat tabăra de gimnastică de la Reșița
REȘIȚA - Sportivi de la cele mai bune cluburi din țară s-au pregătit în această perioadă la Reșița, sub [...] mai multe »
Și fetele pot arbitra un meci de fotbal
REȘIȚA - Elena Ioana Grigoraș este un bun exemplu în acest sens. Joacă fotbal în Liga 2 la ACS Banat Girls, iar [...] mai multe »
Deplasare lungă și dificilă pentru handbaliști
REȘIȚA - CSM Reșița va întâlni joi, 21 noiembrie, de la ora 18:00, în deplasare, formația HC Dobrogea Sud. [...] mai multe »
Kickboxerii de la CSM Reșița, patru medalii la Cupa Campionilor
REȘIȚA - Kickboxerii reșițeni au reușit să obțină câteva medalii de la Cupa Campionilor, competiție ce a avut [...] mai multe »
„Bănățencele joacă fotbal” a fost un succes
REȘIȚA - ACS Banat Girls Reșița a efectuat luni, 18 noiembrie, ultimul turneu demonstrativ din cadrul proiectului [...] mai multe »
Continuă selecția copiilor pentru lupte libere
REȘIȚA - Asociația Județeană de Lupte Caraș-Severin a organizat Cupa „Banatului”, iar scopul acestei [...] mai multe »
Radu Bizău, medalie de argint la Cupa Mondială
CARAȘ-SEVERIN - Cupa Mondială WKC la karate a avut loc la Belgrad, iar printre cei 21 de reprezentanți ai României [...] mai multe »
Karatiștii reșițeni s-au întors cu medalii de la Cupa „SHORIN RYU”
REȘIȚA - Concursul Național Școlar Cupa „SHORIN RYU”, care face parte din calendarul Ministerului Educației [...] mai multe »
Arbitrul Claudiu Gogu a fost făcut K.O. la Armeniș!
CARAȘ-SEVERIN - Partida dintre A.S. Armeniș și F.C.S. Bistra Glimboca a fost întreruptă în minutul 77 la scorul de [...] mai multe »
Mai multe din categorie »

Autentificare



Ti-ai uitat parola?
Inregistrare user nou

Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe CAON.ro

Autentificati-va pe CAON.ro:




Ti-ai uitat parola?

Comentati pe CAON.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Inregistrare user nou